Zaplanuj wizytę

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje dotyczące odwiedzin w naszym muzeum.

Wstęp do muzeum

Muzeum przeznaczone jest dla wszystkich. Macie Państwo możliwość obejrzenia wystawy muzealnej i zgromadzonych tu eksponatów podczas udziału w warsztatach lepienia koguta i każdej innej ofercie naszego muzeum.

Program warsztatów ogólnodostępnych i spotkań zamieszczamy tutaj oraz na profilu facebookowym Piekarni Sarzyński, a także we wnętrzach naszej piekarni.

CENNIK

  • Warsztaty z kogutem
    45 zł/os.
  • Warsztaty na wyłączność
    wycena indywidualna

GODZINY OTWARCIA

  • Goście indywidualni
  • warsztaty - sobota 13:00
  • Grupy zorganizowane
  • Według rezerwacji

Godziny otwarcia

Gości indywidualnych zapraszamy do naszego muzeum na warsztaty z wyplatania koguta w soboty o godzinie 13:00. Warto wcześniej dokonać rezerwacji miejsca. Ekspozycja muzeum jest dostępna podczas warsztatów lub bezpośrednio po nich.

Grupy zorganizowane przyjmowane będą do muzeum według wcześniejszych rezerwacji miejsc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, który znajdziecie Państwo tutaj.

Dla szkół

Edukujemy, bawimy, wyznaczamy zadania i zapoznajemy bliżej z Kazimierzem Dolnym i jego tradycjami. Szczególnie ciekawy program „Warsztaty z kogutem” przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży. Dlatego udział w nich może być jedną z atrakcji każdej wycieczki szkolnej. Zapraszamy młodych turystów – już od przedszkolaka aż do maturzysty.

Najlepszą atrakcją dla dzieci w wieku szkolnym są warsztaty lepienia kogutów. To interaktywne spotkanie jest angażujące i ciekawe. Oglądając espozycję, młodzież dowie się o bogatym dziedzictwie kulinarnym Kazimierza Dolnego.

W przypadku każdej grupy szkolnej/wycieczki konieczna jest wcześniejsza rezerwacja. Bardzo prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziecie Państwo tutaj lub bezpośrednio przez adres email: kontakt@muzeumkoguta.pl.

Dla grup zorganizowanych – dla dorosłych

Udział w „Warsztatach z kogutem” może być jedną z atrakcji pobytu w Kazimierzu Dolnym. Ciekawą i pouczającą rozrywką, w czasie której nasi goście będą się świetnie bawić. Zapraszamy Państwa do współpracy. Do naszych propozycji przewidzianych w czasie warsztatów możemy dołączyć dodatkowe elementy, odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Certyfikaty czeladnicze

Certyfikaty czeladnicze, będą wyjątkową pamiątką z pobytu w naszym Muzeum.

Oferujemy certyfikat na grubszym papierze z ozdobnym wzorem i wybitą pieczęcią Muzeum Koguta .

Jeśli będą Państwo organizowali warsztaty w naszym Muzeum, prosimy o kontakt na kilka dni przed planowanym przyjazdem grupy i podanie pełnej listy imion i nazwisk uczestników. Jeśli liczba uczestników warsztatów po przyjeździe będzie inna niż zgłoszona na zamówieniu – grupa ponosi koszty za liczbę uczestników podaną w zamówieniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania, wątpliwości? A może chcesz zarezerwować miejsce? Czekamy na Twój kontakt.